Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ

Дата: 22 грудня 2017 о 15:20, Оновлено 16 травня 2018 о 16:25

ВАС ВІТАЄ ДОВГОЛУЦЬКА СЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ ГРАБОВЕЦЬКОЇ ОТГ

                На початок ХХ ст. в с. Довголука вже існувала 4-класна початкова школа. На основі розповіді жителя села Лецюка М. І., навчання в школі проводилися українською та польською мовами Шкільна документація велась польською мовою. Школа знаходилась у старому, непридатному для навчання учнів приміщенні, яке знаходилось у центрі села. В 1939р. було споруджено нову двохповерхову школу. На першому поверсі було чотири класних кімнати, в яких навчалися учні, а на другому поверсі були квартири для вчителів. Початковою школа була до 1945 року. У 1945р. був відкритий ще 5-й клас.                           

                 В повоєнні роки відбулася реорганізація шкіл, і школа стала семирічною. Першим директором школи був Лисняк… З 1953 році директором семирічної школи став Коваль Федір Андрійович. Педколектив складався з дев’яти чоловік, а саме: Мирош І.Ф., Бойко Є.Я., Максимів С.Ф., Бураковський О.М., Наум І.А., Юрченко О.А., Мельник Д.В., Борис О.М., Чопак Є.І. Протягом 1955-1956 рр. навчального року педколектив уже складався з одинадцяти чоловік. У 1955-1956 рр. навчальному році при Довголуцькій семирічній школі було відкрито 6-ті та 7-мі класи вечірньої школи сільської молоді, у яких навчалося 22 учнів. В 1955-1956 н. р. у Довголуцькій неповно-середній школі навчалося 126 учнів. Школа поповнилася ще 4-ма вчителями, а саме: Судом Є.Ф., Мельник Г.В., Хом’як М.А., Голєєвою Г.П. У цьому навчальному році у Довголуцькій семирічній школі навчалося 130 учнів. При Довголуцькій семирічній школі знову ж працювали два окремі класи вечірньої школи сільської молоді з кількістю 29 учнів. Згідно розпорядження Сколівського рай ВНО наказом №23 від 25.08.57 року на посаду завуча Довголуцької семирічної школи призначається Слободян Йосип Іванович. На посаду вчителя праці  прийнято Кушнір Я.С.  Після реорганізації школи в 1960-1961 навчальному році школа стала восьмирічною. З 1964 року наказом по Львівській облас-ті сільського відділу народної освіти директором школи було призначено Ніколаєнка Олексія Івановича. А з 1967 року директором школи став Красівський Йосип Миколайович, який очолював педколектив протягом 12-ти років. Педколектив восьмирічної школи: Гринишин Г.П., Микитин В.Ф., Борис Т.С., Левицька І.І, Федькович Я.Ф., Бончаківська О.С., Лесів Н.С., Кушнір О.А., Кушнір М.Я., Гриців В.І. 

         1972 рік – учні школи побували на екскурсії в Бресті, де познайомилися з історичними місцями міста-героя. 

          З 1979 року директором школи було призначено Якиміва Івана Яковича.1980 р. – протягом тижня учні школи разом із учителями були на екскурсії в м. Києві, де познайомилися з історичними та культурними цінностями столиці.   

            У 1984 році у с. Довголука було відкрито соціально–культурний комплекс. У цьому році відбулася реконструкція старого приміщення шкільного будинку, добудувався спортзал. З вересня 1989 року школа стала називатися неповна середня в зв’язку із введенням 9 класу, а з 1993-1994  навчального року – основна школа.         

               З появою Закону « Про загальну середню освіту»(про триступеневу школу) в 2003 році  школа стала називатися середня  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.30 грудня 2002 року учні школи з вчителями Брик А.Г., Шимко Г.Б., Тучапською С.Д. відвідали Новорічну ялинку в Києві.               

         У 2003 р. введено в дію нову газифіковану котельню і відновлено центральну систему опалення. Станом на 2004 -2005 навчальний рік,в школі навчається 123 учні, працює 19 вчителів з вищою освітою. Серед них 6 випускників Довголуцької школи:Борис(Ткач) Л.Т.,Бойко(Брелик) Г.Р., Якимів Я.Ю., Бойко Н.В., Якимів С.І., Якимів І.І.. Двоє вчителів з вищою категорією: Кумечко Л.І., Огородник М.В.. За плідну і творчу роботу у навчанні і вихованні учнів школи вчительці Кумечко Л.І. присвоєно звання  «старший учитель». З першою категорією в школі працює 12 вчителів. 

            Не байдужим виявися педколектив школи, щодо сучасних подій в Україні. Такі вчителі як Кумечко Л.І., Шимко Г.Б., Корінець Г.М., Брик А.Г. були учасниками мирної «помаранчевої» революції в Києві.

           Грудень 2005р. – учні нашої школи з вчителями Шимко Г.Б., Кумечко Л.І.,Ткач Л.Т., вдруге побували на новорічній ялинці в м. Києві.  6 червня 2006р. учні 5 – 7 класів під керівницвом вчителів Брик А.Г., Думи Г.В., Тучапської С.Д., Яворського Р.М., Брелик Г.Р., здійснили мандрівку вулицями Львова – міста – музею, в якому зібрано велику кількість фундаментальних і красивих будівель різноманітних стилів. Оглянули Шевченківський гай, Високий замок, Личаківське кладовище, Ботанічний сад, церкву св. Юрія.             

            Незабутні враження залишили про себе пам’ятні місця Львівщини, а саме с. Івана Франка Дрогобицького району та місто Дрогобич. Учні 7 – 8 класів та класні керівники Яворський М.Р., Брелик Г.Р. вшанували пам'ять великого Каменяра, побувавши в літературно – меморіальному музеї Івана Франка. В Дрогобичі відвідали церкву св. Трійці, побачили пам’ятник Юрію Дрогобичу.               

              24 липня 2006р. учні 6 - 9 кл. в супроводі вчителів, класних керівників Брелик Г.Р. і Тучапської С.Д. здійснили мандрівку по живописній місцевості Сколівщини. 7 жовтня 2006р. учні 6,8,9 кл. здійснили екскурсію по Закарпаттю. Ми відвідали замок в Мукачеві, який овіяний легендами. Мукачівський замок – одне із найцікавіших історичних і військово-архітетурних пам’яток Закарпаття 14-17 ст.. Його загадковість привертає увагу іноземних туристів . Екскурсію супроводжували вчителі школи: Брелик Г.Р., Тучапська С.Д., Яворський Р.М., Дума Г.В., Ткач Л.Т., Ярега Л.Ф.. Історія Мукачівського замку залишила нам прекрасні спогади про минуле і сучасне життя.               

               Червень 2008р. – учні школи під керівництвом вчителів Брелик Г.Р., Думи Г.В., Кумечко Л.І., Брик А.Г., Яворського Р.М. відпочивали в Кам’янці біля водоспаду. Вересень 2008р. –  вчителі Брелик Г.Р., Дума Г.В. та учні школи брали участь у дійстві, присвяченому 350 – річниці Гадяцького договору в с. Руда Жидачівського  району. В тому ж році учні нашої школи відвідали музей Степана Бандери в селі Воля-Задеревацька, а також побували на екскурсії в  Моршині. Цю екскурсію організували і провели  вчителі Брелик Г.Р., Дума Г.В., Кумечко Л.І.               

                Листопад 2007р. – учениця 9 класу Наум С. посіла 2-місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства ( вчитель Брелик Г.Р.). 

               Листопад 2008р. – учениця 8 кл. Лецюк Н. посіла 2 – місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії. (Вчитель Брелик Г.Р.)                 

            28 грудня 2009р. – учні 7 – 9 кл. посіли 2 – місце в кущовому огляді вертепів за участю вчителів Брелик Г.Р.,Тучапської С.Д. та Бойко Н.В. 

            2011-2012 навчальний рік - учні школи вибороли чотири призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, зокрема, учень 7-го класу Павлів Андрій посів 1-ше місце з географії,  2-ге місце з математики та фізики, а учениця 9-го класу Іванишин Лідія посіла 2-ге місце з іноземної мови. 
                               
СЬОГОДЕННЯ

               З 1 жовтня 2008 року педагогічний колектив школи очолює  старший вчитель, вчитель вищої категорії  Кумечко Любов   Іванівна.  
          На даний час в школі навчається 80 учнів, працює 19 вчителів з вищою освітою. Серед них 6 випускників Довголуцької школи: Ткач Л.Т., Брелик Г.Р., Петрович У.М., Бойко Н.В., Рудик В.В., Кашуба М.І.

          Шестеро вчителів школи мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії": Кумечко Л.І., Ткач Л.Т.,Брелик Г.Р.,Брик А.Г., Ковальська М.Т., Яворський Р.М.; кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії" мають 7 учителів, "спеціаліст другої категорії" - 5 учителів.

           За плідну і творчу роботу у навчанні і вихованні учнів школи вчителям Кумечко Л.І., Брелик Г.Р., Ярезі Л.Ф. присвоєно звання «старший учитель». 
                                        
ГОРДІСТЬ ШКОЛИ 
РОМАН ШИМКО (1956 року народження) – генеральний директор «Укртрансгазу» 
ФЕДІР СЕРБАН  (1959 року народження) – викладач  Київського університету готельного господарства і бізнесу 
ВАСИЛЬ ДЕМ'ЯНІВ (1959 року народження) – журналіст, редактор, член Національної спілки журналістів 
ТАРАС ШИМКО (1958 року народження) – генеральний директор ООО Новоуренгойської бурової компанії 
НАДІЯ ШИМКО (1973 року народження) – науковий співробітник інституту літератури Національної Академії Наук 
ІГОР ДУРДА (1964 року народження) – методист відділу освіти  Стрийської райдержадміністрації. 
 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.